Zpět

Člen Cechu kamnářů Krby Kamna Székely s.r.o.

Specializace: krbař, kamnář, prodejce,

Web: http://kamnarstvi-podebrady.cz

Myšková Marie

E-mail: kamnarstvipodebrady@outlook.com

Tel: +420 602 353 996

Adresa firmy:
Choťánky 74
29001 Choťánky

Krby Kamna Székely - rodinné kamnářství s mnohaletými zkušenostmi

Tradice řemesla často přechází z generace na generaci. I u nás to tak bylo. Jsme rodinou firmou s kamnařinou v srdci. Dlouholeté zkušenosti v kamnařině se snažíme obohacovat o nové technologie a vytvářet tak dokonalá topidla. V naší nabídce jsou krby, krbová kamna, kachlové sporáky, kachlová kamna, grily a zahradní kuchyně a také nerezové komíny. Klademe důraz na individuální design dle přání a potřeb každého klienta. Patříme mezi špičku v 3D grafických vizualizacích v programu PaletteCad a dokážeme sladit celý interiér.

V oboru se pohybujeme od roku 1997, kdy jsem se z jiného oboru stavebnictví přeorientovali na stavbu krbů a postupně na stavbu kamen a sporáků. Od té doby se neustále vzděláváme a zdokonalujeme. Odborné znalosti jsou podložené výučním listem v oboru kamnářství již z roku 2007. Pravidelně se zúčastňujeme praktických i teoretických školení našich dodavatelů a výrobců materiálů, kde získáváme odborné certifikace. Členem Cechu kamnářů ČR  jsme již od roku 2006.

 
 

Fotogalerie:

Kachlový sporák s ležením pro dva a malovanou listelou

Kachlová kamna s malovanými kachlemi.

Rohově prosklený krb Brunner s cihlovým obkladem a nikou na dřevo. Krb vnáší příjemnou atmosféru do interiéru. Krbová vložka Brunner Eck Kamin 57/82/48.

Třístranná krbová vložka v obestavbě s povrchovou úpravou Fresco

Kachlový sporák s teplovodním výměníkem Burnet

Sálavá akumulační kamna s ležením a polštářky